Úvodní stránka Penzion Hochwald Café Hochwald Ceník a rezervace Reference Historie a pověsti

Reference

Pokoje "Děkujeme za velmi pěkné ubytování a příjemný pobyt. Do krásné přírody se rádi vrátíme. Velice se nám líbily výlety na Plešné jezero, do Boubínského pralesa a náročnější výšlap na Smrčinu."
Rodina P. z Brna

"Příjemné ubytování spojené se snadným přístupem k turistickým cestám v širokém okolí."
P.

"Příjemný pobyt spojený s řadou výletů, který nám kazila jen nepřízeň počasí."
Š.

"Děkuje za ubytování v příjemném domácím prostředí a za vstřícný přístup, Krásná příroda, množství výletů, hodně hub, prostě spousta úžasných zážitků."
Rodina El.

"Děkujeme za příjemný pobyt, ubytování pohodové, vstřícné jednání nás potěšilo. Okolí jsme si užili, někdy příště na shledanou."
Rodina Uj. ze Sokolova

"Děkujeme za krásný pobyt v prosluněném prostředí. Moc se nám tu líbilo. Snad zase někdy."
Aneta a Hana z Tábora.

"Rádi bychom poděkovali za krásné ubytování, téměř rodinnou péči (na kterou vzpomínáme z mládí), klidné a milé prostředí. Na Šumavě je vždy krásně, ale ve Vašem pensionu Váš přístup náš pobyt ještě více zpříjemnil. Určitě se budeme rádi vracet."
V.+ F.

"Cestou po Šumavě jsme se zastavili i v Horní Plané a strávili jednu noc v tomto pensionu. Vše naprosto OK, děkujeme a doporučíme přátelům."
Rodina S. z Brna

"Děkujeme za velice příjemné ubytování, strávili jsme hezký a pohodový víkend. Oceňujeme velice přátelský a vlídný přístup pana majitele a přejeme, ať se Vám daří a lidi se k Vám stále vracejí."
Rodina V. z Prahy

"Děkujeme za krásný pobyt, moc se nám tu líbilo."
Š ze Soběslavi

"Přijeli jsme sem strávit dovolenou a moc se nám tu líbilo. Vše předčilo naše očekávání. Určitě se sem ještě přijedeme podívat, neboť týden na všechny možnosti výletů a zážitků tu prostě nestačí. Je tu lépe jak u moře."
Rodina M. z Mostu

Zpět